ایران با برخورداری از 28 میلیون کاربر اینترنتی که حدود 40 درصد جمعیت کل کشور را تشکیل می دهد، دارای پتانسیل زیادی در ایجاد کسب و کارهای اینترنتی و ارایه خدمات گوناگون از طریق وبسایت های مختلف به این بازار بالقوه است. امروزه هر کسب و کار هرچقدر هم کوچک باشد حتما باید پایگاه اطلاع‌رسانی مستقل خود را در اینترنت داشته باشد تا جایی که داشتن یک سایت اختصاصی خوب نشان از اعتبار افراد و بنگاه های تجاری دارد. به همین علت حتی افراد عادی و افراد خوداشتغال نیز ترجیح می دهند به فراخور علایق، دانش و توانمندیهای خود حضوری فعال در اینترنت داشته باشند و با راه اندازی و مدیریت یک سایت برای خود هویتی در اینترنت دست و پا کنند. محیطی که با هزینه ای به مراتب کمتر می تواند مخاطبان زیادی را جذب کند.
بدون شک نخستین قدم برای چنین فعالیتی، تهیه یک سایت است. وبسایت خود شامل سه بخش مجزا و مهم است. یک، دامنه اختصاصی یا همان آدرس وبسایت. دو، نرم افزار وبسایت و سه، میزبانی وب یا هاستی که نرم افزار در آن نصب می شود و دامنه به آن متصل می شود. در این میان بیشترین هزینه مربوط به نرم افزار سایت است که واژه "طراحی سایت" برای آن رایج شده است. اما عدم شناخت مشتریان از فناوری های رایانه و وب و بی اطلاعی ایشان از معیارهای کیفی سایت های اینترنتی و حتی عدم آگاهی صحیح مشتریان از نیازمندیهای سایت خود، هزینه ها و مشکلات زیادی را بر آنها تحمیل می کند.
شرکت معتبر تندیس با تجربه موفقی که سالها در بازار طراحی وب ایران کسب کرده است، دست به ابتکار جالبی زده است تا همه علاقمندان و متقاضیان فعالیت در عرصه اینترنت ایران بتوانند با صرف هزینه ای اندک و بدون مشکلات موجود در سایر روشهای طراحی سایت، پایگاه اینترنتی اختصاصی و مستقل خود را دایر کنند. ابتکار شرکت تندیس در این است که سایتهای حرفه ای را همراه با هاست و پشتیبانی به متقاضیان اجاره می دهد و متقاضیان دیگر مجبور نیستند هزینه گزافی را برای نرم افزار سایت بپردازند. به این ترتیب وبسایتی در سطح همان سایتهای حرفه ای و پیچیده در اختیار مشتری قرار می گیرد و در عین حال مشتری برای مدیریت آن نیاز به هیچگونه دانش فنی ندارد و به سرعت می تواند فعالیت حرفه ای خود را در اینترنت شروع کند.
فرض کنید شما قصد راه اندازی سایتی را دارید که حداقل 5 سال می بایست برای شما مفید واقع شود. در طراحی های سایت رایج ابتدا هزینه کل طراحی این نرم افزار از شما گرفته می شود. و هزینه سالیانه ای را نیز برای هاست و پشتیبانی آن خواهید پرداخت. اما در صورت استفاده از سایت ساز تندیس شما فقط هزینه سالیانه هاست و پشتیبانی را می پردازید و هزینه ای بابت نرم افزار نمی پردازید. سایت در سرورهای شرکت تندیس ظرف مدت یک روز کاری بر روی دامنه اختصاصی شما نصب شده و آماده مدیریت محتوا توسط شماست. نرم افزار سایت متعلق به شرکت تندیس است که برروی سرورهای همین شرکت که دارای امنیت بالایی است به شما اجاره داده می شود و آدرس و محتوای سایت نیز اختصاصا متعلق به شماست و همواره می توانید از تمام محتوای آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

از بزرگترین فوائد سایت ساز تندیس برای افراد و شرکتهای متقاضی سایت این است که هزینه طراحی سایت آنها را 90درصد کاش می دهد و به آنها این قابلیت مهم را می دهد که در ابتدای فعالیت حرفه ای بودجه بیشتری را صرف کار اصلی خود کرده و احتمال موفقیت را بالا ببرند.

برای مشاهده قیمت سایت ساز به صفحه تعرفه سایت ساز مراجعه کنید.

نظرات