شرکت تندیس تلاش و تفکر با استفاده از کارشناسان خبره در زمینه بهینه سازی سایت و طراحی وب سایت های اختصاصی تاسیس گردید و در مدت زمان کوتاهی توانسته است سهم مناسبی در بازار طراحی سایت را از آن خود کند. هدف از ایجاد سیستم سایت ساز توسط ما ارائه خدمات طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی به شرکت های نوپا و افرادی است که مایل به هزینه کردن بالا در زمینه ایجاد سایت اینترنتی و طراحی سایت نیستند و در عین حال می خواهند سایتی مناسب با تمام ویژگی های مناسب داشته باشند. برخی از ویژگی های یک سایت خوب عبارتند از:

  • سادگی کارکردن با آن به گونه ای که کاربر بدون داشتن دانش فنی بتواند اطلاعات خود را بروزرسانی کرده و از آن استفاده کند.
  • بهینه سازی برای موتورهای جستجو به گونه ای که مطالب سایت در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو بالاتر از سایر رقبا قرار گیرد.
  • آموزش و راهنمای استفاده از سایت داشته باشد
  • طراحی گرافیکی مناسب و متنوع داشته باشد تا کاربر بتواند با توجه به سلیقه خود تنظیمات مطلوب را انجام دهد
  • امنیت بالائی داشته باشد و احتمال هک شدن آن به حداقل برسد
  • پشتیبانی مناسب و 24 ساعته داشته باشد و پشتیبانی سایت بتواند مشکلات شما را برطرف کند
  • سرعت لود شدن اطلاعات در آن مناسب باشد

سایت ساز های طراحی شده توسط شرکت تندیس تمام امکانات فوق را دارند و علاوه بر این موارد یک امکان ویژه دارند. آن هم اینکه در صورتی که خریدار به هر دلیلی نتوانست با سیستم فوق کار کند و یا از آن رضایت نداشت تا 30 روز پس از خرید می تواند کل مبلغ پرداختی خود را پس بگیرد. همچنین دوره های رایگان آموزشی برای سایت ساز به صورت هفتگی برگزار می شود و ویدیوهای آموزشی ارائه می شود تا استفاده کنندگان از سیستم به راحتی بتوانند با آن کار کنند و مشکلات خود را برطرف سازند.

شرکت تندیس تلاش و تفکر خدمات دیگری نیز در بستر وب ارائه می دهد، برای اطلاعات بیشتر در زمینه سایر خدمات ما می توانید به سایت های زیر مراجعه نمایید:

هدفی که ما دنبال می کنیم گسترش وب فارسی و ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب به سازمان ها، شرکت ها و افراد فعال در ایران است که با مزایا و ویژگی های بازار رو به رشد اینترنت آشنائی کافی ندارند.