اگر می خواهید وبسایتی حرفه ای مختص خود در اینترنت داشته باشید، یا باید خودتان طراحی، برنامه نویسی و نصب یک سایت را فرا بگیرید که کاری تخصصی است. و یا می بایست یک طراح و برنامه نویس را استخدام کنید یا با یک شرکت طراحی سایت قرارداد ببندید و البته سرور یا هاست نیز اجاره کنید. همه اینها زمانبر است و هزینه های بسیاری در بر دارد. ضمن اینکه سایت همواره برای نگهداری فنی و رفع اشکالاتش نیاز به پشتیبانی فنی و برنامه نویسی دارد. به همین علت اکثر متقاضیان در جهان بویژه افرادی که برای نخستین بار قصد راه اندازی وبسایتی دارند و هنوز آشنایی کافی با این حوزه را ندارند به سمت استفاده از سایت ساز می روند. سایت ساز راحت ترین، کم ریسک ترین و کم دردسرترین راه برای ورود به عرصه اینترنت و حضور در اینترنت است، مخصوصا اگر همراه با میزبانی وب (host) ارائه شود.

در ادامه دلایل جزئی تری از تمایل فراوان به سمت استفاده از سایت سازها را بررسی می کنیم و به مزیتهای ویژه سایت ساز تندیس24 در هر یک اشاره می کنیم:

  1. قالبهای پیش ساخته. سایت ساز دارای قالبهای متنوعی است که از پیش آماده شده اند و نیاز مشتری را به طراحی قالب مرتفع می کنند. فقط کافی است قالبهای مختلف سایت ساز را بررسی کنید و یکی از آنها را انتخاب کنید. در سایت ساز تندیس24 براحتی می توانید همه قالبها را تست کنید و سایت خود را با هر قالب مشاهده کرده و قالب مناسب خود را انتخاب کنید. بعدها نیز می توانید براحتی و بدون نیاز به افراد متخصص تنها با یک کلیک، قالب خود را عوض کنید.
  2. سیستم مدیریت محتوای ساده همراه با راهنمایی و پشتیبانی. برای اضافه کردن و مدیریت کردن اطلاعات در سایت و بطور کلی برای تنظیم سایت و صفحات آن، نیازی به هیچ دانش تخصصی نیست و کاربران معمولی کامپیوتر و اینترنت براحتی می توانند سایت خود را مدیریت کنند. در سایت ساز تندیس24 علاوه بر راهنمایی های لازم، یک جلسه آموزش رایگان حضوری نیز ارائه می شود و همواره از کمک پشتیبانی تلفنی نیز برخوردار خواهید بود.
  3. بی نیازی از خرید هاست جداگانه و آپلود و انتشار سایت. سایت ساز تندیس24 با هاست تحویل مشتری می شود و بصورت خودکار فایلها، عکسها و صفحات مورد نیاز مشتری را در هاست آپلود و منتشر می کند. در سایر موارد نظیر استفاده از CMSهای آماده مثل وردپرس و جوملا و یا در صورت طراحی اختصاصی، شما باید هاست جداگانه نیز خریداری کنید و امورات مربوط به آپلود و انتشار سایت را بلد باشید یا همواره به طراح سایت خود برای انجام آنها محتاج باشید
  4. سایت ساز امکان تسلط کامل شما بر سایتتان را فراهم می کند. به گونه ای که همواره می توانید مطالب، صفحات و تنظیمات سایت را آپدیت کنید و نتیجه آنرا فورا بصورت آنلاین مشاهده کنید. علاوه بر اینها، در سایت ساز تندیس24 همیشه می توانید نسخه پشتیبانی از سایت خود تهیه کرده نزد خود نگهداری کنید.
  5. قابلیت استفاده از اسکریپتها و ابزارکها. برای افزایش امکانات و کاربردهای سایت خود می توانید از بسیاری از اسکریپتها و ابزارکهای ارائه شده در اینترنت استفاده کنید و آنها را به سایت خود اضافه کنید.
  6. بهینه برای موتورهای جستجو. دانش تخصصی SEO یا همان بهینه سازی برای موتورهای جستجو، در تمام اجزای سایت ساز بخوبی به کار گرفته شده است و در واقع سایت ساز تندیس24 بر مبنای نحوه عملکرد موتورهای جستجو ساخته شده است. در نتیجه تضمین می کند که سایت شما بخوبی توسط موتورهای جستجو بویژه گوگل شناسایی شود و شما در صورت استفاده مناسب از کلمات کلیدی مناسب قطعا می توانید در نتایج جستجوی گوگل روی آن کلمات بالا آمده  و بازدیدکننده و مشتری بیشتری دریافت کنید.
  7. بسیار بسیار بسیار ارزان تر. هزینه سایت ساز در قیاس با طراحی سایت بسیار پایین تر و در واقع بسیار ناچیز است. در حال حاضر کمتر طراحی سایتی است که زیر یک میلیون تومان هزینه در بر داشته باشد. که علاوه بر آن هزینه های هاست و پشتیبانی نیز جداگانه محاسبه می شوند و معمولا مشتری ها از خدمات پشتیبانی رضایت چندانی ندارند.
  8. تحویل و بهره برداری سریع. طراحی اختصاصی معمولا یک تا دو ماه زمان لازم دارد و تازه پس از آن مدتی هم طول می کشد تا اشکالات احتمالی آن مشخص و برطرف شود. اما سایت ساز به سرعت و در یک روز کاری تحویل مشتری می شود و آماده بهره برداری است. ضمن اینکه اشکالات آن در استفاده های پیشین مشخص شده و در آپدیتهای سایت ساز برطرف شده است.
  9. گارانتی بازگشت پول. در قراردادهای طراحی سایت، مبلغی را پیش پرداخت می کنید و درصورتی که سایت طراحی شده خواسته های شما را برآورده نکرد، هیچ راه بازگشتی وجود ندارد. اما در سایت ساز تندیس24 تا یک ماه فرصت دارید از همه امکانات آن استفاده کرده و چنانچه رضایت شما را جلب نکرد، آن را پس داده و هزینه اش را دریافت کنید.

در مجموع سایت ساز تقریبا تمام نگرانیهای شما بعنوان صاحب سایت را بابت مسائل فنی، هاست و طراحی برطرف می کند و با خیالی آسوده می توانید بر فعالیت اصلی خود تمرکز کنید. 

نتیجه گیری:

اگر شما برای ساخت و بهره برداری از سایت خود عجله ای ندارید و دستتان در هزینه کردن باز است، می توانید به سمت استخدام یک برنامه نویس و طراح سایت بروید و یا با شرکتهای طراحی سایت قرارداد ببندید. اما اگر سریعا وبسایتی میخواهید که صد البته به صورت حرفه ای باشد و هیچ دردسر دیگری نیز برای شما در پی نداشته باشد، سایت ساز تندیس24 ایده آل شماست.