سیستم مدیریت محتوای فاخته قابلیت ارائه به همراه اپلیکیشن موبایل (اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن IOS) را دارد. به همین جهت شما می توانید علاوه بر سفارش سیستم مدیریت محتوای فاخته اپلیکیشن مختص به خود را همراه با قالب مرتبط با زمینه کاری خود سفارش دهید و آن را در مارکت های مرتبط با اپلیکیشن های موبایل منتشر کنید.

توجه داشته باشید که کلیه سایت های ارائه شده توسط سیستم فاخته به صورت واکنشگرا و بهینه سازی شده برای موبایل عرضه می گردند و طراحی اپلیکیشن موبایل موضوعی متفاوت از نمایش سایت در گوشی های موبایل می باشد.

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل

امروزه استفاده از موبایل جز لاینفکی از زندگی مردم شده است. آمار استفاده از اپلیکیشن های موبایل و اتصال به اینترنت از طریق موبایل روز به روز در حال افزایش است و در حال حاضر به طور متوسط بیش از 60% بازدید وب سایت ها از طریق موبایل انجام می شود.

استفاده از اپلیکیشن موبایل، مزایای زیر را نسبت به نسخه ریسپانسیو سایت خواهد داشت:

  • سهولت استفاده از اطلاعات برای کاربران
  • امکان ارتباط دو طرفه با کاربران از طریق ارسال نوتیفیکیشن به موبایل آنها (به عنوان مثال در زمان اضافه شدن مطلب جدید به سایت)
  • برقراری ارتباط با طیف بیشتری از مخاطبین
  • ارائه در سیستم های مارکت و در نتیجه برندسازی و تبلیغات بیشتر برای کار شما
  • در دسترس بودن اطلاعات ارائه شده توسط شما برای افراد بیشتر

در واقع با راه اندازی اپلیکیشن موبایل می توانید به افراد بیشتری دسترسی داشته باشید و با کاربران خود ارتباطی دو طرفه ایجاد خواهید کرد. سیستم مدیریت محتوای فاخته قابلیت راه اندازی با اپلیکیشن اندروید و IOS را دارد.

نحوه سفارش و هزینه اپلیکیشن موبایل

جهت سفارش اپلیکیشن موبایل و اتصال آن به سیستم فاخته با کارشناسان ما تماس بگیرید. جدول هزینه های سیستم مدیریت محتوای فاخته را می توانید از طریق صفحه جدول هزینه ها مشاهده نمایید.

نظرات
نام:
پست الکترونیک:
وب سایت:
نظر:
کد: