برای مشاهده سایت روی عکس زیر کلیک کنید:

نمونه سایت ساز فاخته

 سایت شخصی رضا شیرازی

در مورد وب سایت شخصی رضا شیرازی مفرد این توضیح لازم است که این وب سایت در حال حاضر از بازدید بسیار مناسبی برخوردار است و به آموزش تکنیکهای مختلف بازاریابی اینترنتی، طراحی سایت و بهینه سازی سایت در گوگل می پردازد و مخاطبین قابل توجهی را به خود اختصاصی داده است.

سایت رضا شیرازی نمونه یک سایت SEO base 

یکی از نکات قوت سیستم مدیریت محتوای فاخته که اهمیت بسیار زیادی برای موفقیت سایت های اینترنتی دارد بحث بهینه بودن برای موتورهای جستجو و بویژه موتور جستجوی گوگل است که باعث شده اکثر افرادی که از این سیستم استفاده می کنند در کسب و کار خود موفقیت زیادی کسب کنند.

درواقع اگر کدنویسی یک سایت به صورت SEO base باشد، نیمی از مسیر سئو سایت پیموده شده است. زیرا به همان اندازه که تجربه کاربری و ظاهر سایت مهم است، کدنویسی تمیز و مطابق با استانداردهای گوگل نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال اگر قصد دارید که یک قالب سئو بیس برای سایت های خود انتخاب کنید دقت کنید که حتما ریسپانسیو باشد، چراکه یک فاکتور بسیار مهم در رتبه بندی صفحات است.

وب سایت شخصی رضا شیرازی مفرد نیز از این قاعده مستثنی نیست و با عبارات بسیار زیادی که از جمله آنها می توان به آموزش سئو، سئو سایت، الگوریتم جدید گوگل، آموزش SEO، آموزش بهینه سازی سایت و... اشاره کرد توانسته در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. از دیگر خصوصیات سایت های اجرا شده با سایت ساز فاخته امنیت بالای آن، مدیریت ساده و پنل فارسی آن و پشتیبانی کامل سایت به صورت سالیانه است.

سوابق رضا شیرازی در زمینه سئو و طراحی سایت

دکتر رضا شیرازی به گفته خودشان در ابتدا فعالیت خود را در زمینه کسب و کارهای اینترنتی از برنامه نویسی و کدنویسی شروع کردند و همزمان کارشناس ارشد هوش مصنوعی را در دانشگاه امیر کبیر تهران تحصیل میکردند به طور اتفاقی با سئو آشنا شدند. از سال 1383 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه سئو شروع کردند و تا کنون بیش از 1000 پروژه سئو موفق به زبان های فارسی و انگلیسی و ... داشته اند. در حال حاضر نیز شرکت وب 24 با تیم بزرگ و مجرب خود در زمینه سئو و طراحی سایت یکی از شناخته شده ترین ها در این حوزه می باشد.

زمینه های کاری رضا شیرازی تا کنون مرتبط با تحلیل و پیاده سازی سیستم های تحت وب، بهینه سازی سایت و سئو، بازاریابی اینترنتی و پیاده سازی سیستم های هوشمند بوده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد ایشان و آگاهی از زمان برگزاری دوره های سئو و سخنرانی های ایشان وب سایت شخصی ایشان را دنبال کنید.

یک نمونه سایت شخصی؛ اجرا شده با سایت ساز فاخته

نظرات