سیستم مدیریت محتوای فاخته مناسب برای متقاضیانی است که خواهان ارتباط بیشتری با مخاطبان سایت خود هستند و چیزی فراتر از یک سایت معمولی می خواهند. در واقع سیستم مدیریت محتوای فاخته علاوه بر اینکه هر آنچه یک سایت اطلاع رسانی و شرکتی ساده نیاز دارد در خود جا داده است این امکان را دارد که با تولید محتوای مناسب و انجام تنظیمات خوب به صفحه اول گوگل راه پیدا کند.

این موضوع یکی از تمایز های مهم این سیستم مدیریت محتوا با سایر روش های طراحی سایت است و یکی از اهداف مهم اولیه تولید این سیستم است. تندیس 24 این امکان را فراهم کرده است که شما علاوه بر داشتن سایت مناسب، بتوانید با سفارش خدمات سئو به صفحه اول گوگل راه پیدا کنید و فروش خود را افزایش دهید.

صفحه اول گوگل را با هزینه ای بسیار مناسب تسخیر کنید

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • افزایش بازدید سایت
  • هدایت مخاطب هدف (شخصی که به دنبال خرید محصولات یا خدمات شماست) به سمت سایت
  • افزایش فروش سایت با بالاترین نرخ بازگشت سرمایه گذاری ROI

ما می توانیم با دریافت هزینه ای اندک سایت شما را در زمینه کاری که دارید به صفحه اول گوگل بیاوریم و سایت شما را در صفحه اول گوگل حفظ کنیم. انجام این کار با استفاده از سیستم مدیریت محتوای فاخته که به صورت بهینه سازی شده برای گوگل طراحی شده است انجام می شود و در این حالت کلیه خدمات مرتبط با سایت از جمله تولید محتوا، بررسی و تحلیل رقبا، آنالیز الگوریتم های گوگل، برندسازی و... در قالب این خدمات انجام می شود.

توجه داشته باشید که تا کنون افراد زیادی با استفاده از این روش در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند و تا کنون بیش از 100 مشتری خوشحال از چنین سیستمی استفاده کرده اند و با استفاده از این کار کسب و کار خود را رونق بخشیده اند.

آیا می توان هر سایتی را به صفحه اول گوگل هدایت کرد؟

بله، هر سایتی که با سیستم مدیریت محتوای فاخته طراحی شده باشد و ساختار و محتوای آن توسط کارشناسان ما مورد تایید و بازبینی قرار گیرد می تواند به صفحه اول گوگل راه یابد. البته شرکت ما تنها این خدمات را به سایت ها و افرادی ارائه می دهد که فعالیت آنها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و مطالب آنها خلاف عرف و شرع و اخلاق نباشد. همچنین در زمینه های کاری مانند انجام پروژه های دانشجویی، چت و... همکاری نمیکنیم.

سیستم سایت ساز فاخته به همراه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به چه صورت انجام می شود؟

با توجه به اینکه گوگل و سایر موتورهای جستجو بر اساس ساختار سایت، محتوای سایت و عوامل خارجی مانند برند وب سایت، سرعت آن و... صفحات اینترنتی را رتبه بندی می کنند ما با ارائه سیستم مدیریت محتوای فاخته و انجام تنظیمات مناسب بر روی آن می توانیم شما را به صفحه اول گوگل هدایت کنیم.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل موقتی نخواهد بود و ما نه تنها سایت شما را به صفحه اول هدایت می کنیم بلکه آن را در صفحه اول گوگل حفظ خواهیم کرد. در نظر داشته باشد که خدمات فوق شامل مدیریت سایت، تولید محتوا، انجام تنظیمات، بهینه سازی نرخ تبدیل و... نیز می شود.

تا کنون چند سایت از این خدمات استفاده کرده اند؟

تعداد استفاده کنندگان این سیستم همواره در حال افزایش است. ما در هر زمینه کاری معمولا با یک یا نهایتا دو وب سایت همکاری خواهیم کرد و این موضوع بستگی به زمینه کاری و رقابت موجود در آن دارد. در حال حاضر در برخی از کلمات که با این روش انجام شده است 4 نتیجه از 10 نتیجه گوگل به ازا یک کلمه کلیدی در زمینه کاری با استفاده از این سیستم راه اندازی شده اند و به نتیجه مطلوب رسیده اند.

تا کنون بیش از 100 پروژه با این روش به نتیجه مطلوب رسیده اند و در صفحه اول گوگل قرار دارند، برای دریافت آخرین نمونه کارهای ما و کارهایی که ما در زمینه کاری شما انجام داده ایم با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کرده و نمونه کارهای ما را برای شما ارسال نمایند.

اگر سایتی از قبل داشته باشم و بخواهم از این خدمات استفاده کنم راهکار چیست؟

در چنین حالتی ما سایت شما را بررسی خواهیم کرد که آیا امکان تبدیل اطلاعات و ساختار آن به سیستم فاخته وجود دارد یا خیر. در صورتی که چنین امکانی وجود داشته باشد محتوای قبلی سایت شما به ساختار جدید منتقل خواهد شد و پروژه سئو انجام می شود. در غیر اینصورت می توان از یک سایت جدید برای این کار استفاده کرد.

هزینه این خدمات چقدر است؟

هزینه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، با توجه به رقابت موجود در کلمات کلیدی مختلف متفاوت است. برای بدست آوردن هزینه دقیق و همچنین پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب و مفید در زمینه کاری خود می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید.

آیا با این سیستم می توان اپلیکیشن موبایل هم داشت؟

بله، شما می توانید اپلیکیشن موبایل به همراه سیستم فاخته داشته باشید و این کار کمک مناسبی به افزایش جامعه مخاطبین شما خواهد کرد.

بعد از پایان قرارداد یکساله چه اتفاقی خواهد افتاد؟

پس از پایان سال اول قرارداد تمدید خواهد شد و ما شما را همچنان در صفحه اول گوگل نگه خواهیم داشت، ضمن اینکه گستره کلمات کلیدی که سایت شما در گوگل خواهد داشت با تولید محتوای بیشتر و تحلیل رقبا هر سال افزایش خواهد یافت.

آیا انجام این کار مقرون به صرفه است؟

سئو و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، بالاترین نرخ بازگشت سرمایه گذاری را نسبت به تمام روش های بازاریابی اینترنتی دارد. دلیل آن این است که دقیقا مخاطب هدف و شخصی را که به دنبال خرید محصولات شماست به سمت سایت شما هدایت می کند. از طرف دیگر بیش از 80% بازدید اینترنت از طریق موتورهای جستجو تقسیم می شود و 78% افرادی که به دنبال خرید یک کالا و یا خدمات هستند قبل از خرید در مورد آن جستجو می کنند. بنابراین انجام این خدمات در مدت زمان کوتاهی هزینه اولیه را پوشش می دهد و سود مناسبی برای شما ایجاد خواهد کرد.

مدت زمان قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چقدر است؟

زمان قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، با توجه به رقابت کلمات مشخص می شود و به طور معمول بین 3 تا 6 ماه طول خواهد کشید.

ضمانت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چیست؟

ما به طور تضمینی سایت شما را در صفحه اول گوگل قرار خواهیم داد، نمونه کارهای بسیار زیادی که در این زمینه انجام شده است و نتایج بزرگی که با سیستم فاخته کسب شده است مهمترین تضمین برای انجام این کار است. از طرف دیگر ما شرایط تضمین کسب نتیجه را در قرارداد های خود لحاظ می کنیم و کار به صورت تضمینی و قطعی انجام خواهد شد.

 

نظرات
نام:
پست الکترونیک:
وب سایت:
نظر:
کد: