وبلاگها محدودیتهای زیادی دارند. آنها عملا فقط امکان درج متن را به شما می دهند و شما نمی توانید صفحات و منوی مد نظر خود را براحتی در آنها ایجاد کنید و نمی توانید عکس، فیلم و هر فایل دیگری را آپلود کنید. در سایت ساز فاخته، امکان تنظیم صفحات و زیرصفحات، منوها و زیرمنوها و همچنین درج مطالب با قابلیت افزودن عکس و ... وجود دارد. در مجموع سایت ساز فاخته امکانات یک سایت حرفه ای پیچیده را در ساده ترین شکل ممکن در اختیار شما قرار می دهد که کار کردن با آن نیز بسیار آسان است.

همچنین توجه کنید که وبلاگها، تبلیغات مزاحمی را نمایش می دهند تا درآمد خود را داشته باشند، اما در سایت ساز فاخته شما از این تبلیغات ناخواسته در امان هستید و در عوض بنرهای تبلیغاتی خودتان را در سایت درج می کنید.

در استفاده از وبلاگها همواره با این خطر روبرو هستید که وبلاگ شما از سوی سرویس دهنده وبلاگ مسدود شود و دیگر به محتوای آن نیز دسترسی نخواهید داشت و حتی محتوای آن نیز ممکن است حذف شده باشد. در سایت ساز نه تنها این خطر وجود ندارد بلکه همواره می توانید از محتوای سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که قطعا استفاده از سیستمهای وبلاگی، از دیدگاه مخاطبان و بازدیدکنندگان فاقد اعتباری است که یک سایت حرفه ای و مستقل می تواند برای شما بهمراه داشته باشد.

نظرات